KONST / Litografier / Färglitografi 14235087
nr 1423 5087
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 68/150, "Antibes". Färglitografi, bildmått: 25x35cm, yttermått inklusive ram: 38x56cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:58:31
4/10 14:41:43
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube